تور هند بهار ۹۵

یکی از برترین و مناسب ترین مقاصد سفر برای عاشقان مراکز دیدنی و جاهای دیدنی هند می باشد ، این کشور با تمدنی چند هزار ساله دارای تعداد بسیار زیادی جاذبه می باشد که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند و بسیاری را برای سفر به هند توسط تور هند جذب می نماید. کشور هند یکی از مهمترین کشورها در آسیا می باشد برای گردشگری که هر ساله میلیون ها نفر از این کشور که جمعیتی در حدود ۱ میلیارد نفر دارد بازدید می کنند .

تورهای هند معمولاً به چند قسم تقسیم می شود تورهای ترکیبی و تور تک شهر  هند ، تورهای ترکیبی هند شامل تور مثلث طلایی که شامل آگرا ، دهلی و جیپور می شود به علت تعداد بسیار زیادمناطق زیبا و دیدنی طرفداران بسیار زیادی دارد و در سمت دیگر ما تورهای تک شهر مانند تور گوا را داریم که آن هم جزء بخش بزرگی از سفرهای گردشگران آسیایی و اروپایی به این کشور زیبا می شوند.

تور هند بهار 95

آب و هوای هند تاثیر بسیار زیادی در قیمت تورهای هند دارد ، در بازه های زمانی که کشور هند از نظر آب و هوایی مناسب نمی باشد و یا زمانی که باران های استوایی در این کشور در حال بارش می باشد بسیاری از مسافران به این کشور سفر نمی کنند و به علت خالی ماندن پروازها تور لحظه آخری هند شروع به فعالیت می کند ، در این تور قیمت تور هند بسیار مناسب می باشد و شما به راحتی با هزینه ای در حدود ۲ میلیون تومان می توانید از هند سرزمین ۷۲ ملت دیدن کنید و خاطراتی بی نظیر برای خود و خانواده ی خود بسازید. یکی از بهترین زمان ها برای سفر به تور هند ، تور هند بهار ۹۵ می باشد ، در این بازه ی زمانی مسافران می توانند به راحتی به علت خلوتی هتل های هند در این کشور سفر کنند و در کنار این مسئله از ارزانی هتل های شهرهای هند نیز استفاده کنند.

دیدگاه‌تان را ارسال کنید :


قدرت گرفته از وردپرس پارسی و هاست ابری پارس پک | طراحی شده توسط Fresh Sites ، ترجمه از مسعود گلچین